درباره ما

صفحه اصلی / درباره ما

حاسب در یک نگاه

شرکت رهنما رایانه حاسب بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی ، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.این شرکت مستقلی است که فعالیت خود را در زمینه های اطلاع رسانی رایانه ای متمرکز کرده است. همچنین با برخورداری از تخصص، تجربه و کادری کارآزموده آمادگی همکاری و مشاوره با تمامی ارگانها شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی را در زمینه های فوق اعلام می دارد.
باورمان این است که باید بر مبنای اهداف و در راستای ارزشها، مستمر و آگاهانه تلاش کرد و این تلاش را برای سازندگی با همه قسمت کرد.
همچنین شرکت در سال ۱۳۷۸با هدف طراحی، تولید و اجرای نرم افزارهای چند رسانه ای آغاز به کار کرد. از همان ابتدا سرمایه گذاری بر روی کیفیت محتوایی را سر لوحه کارخویش قرار داده و همکنون با تولید بیش از ۳۰ نرم افزار در زمینه های مختلف کاربردی، ادبی، آموزشی و تفریحی چشم به آینده ای روشن دارد. آینده ای سرافراز برای ایران عزیز، که ما افتخار می کنیم سهم کوچکی از آن را به عهده داریم.
صاحب امتیازمدیریت با اقای علی کاظم زاده میباشد .