درباره ما

ما راه حل های تجاری و هوشمند با کیفیت ارائه می دهیم

موسسه بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.شرکت رهنما عضو فعال شرکت‌های خلاق است وبا بیش از ۲۶ سال تجربه و تخصص و با داشتن کادری کارآزموده، در زمینه تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای اتوماسیون مالی و اداری فعالیت دارد.

در این راستا، نرم‌افزار حسابداری حاسب ملی یکی از محصولات این شرکت است که با داشتن نسخه‌های متعددی مانند نسخه فروشگاهی، شرکتی، بازرگانی، تولیدی، بهای تمام شده، پیمانکاری، مدیریت مالی، مرکز هزینه، حسابداری شعب، انبارداری، پخش مویرگی، حقوق و دستمزد، قرض الحسنه و ... در حال حاضر بصورت حسابداری دوبل و در طرح های تک کاربری، تحت شبکه داخلی و همچنین تحت شبکه‌های اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

باورمان این است که باید بر مبنای اهداف و در راستای ارزشها، مستمر و آگاهانه تلاش کرد و این تلاش را برای سازندگی با همه قسمت کرد

علی کاظم زاده

بنیانگذار شرکت

شعار ما

کیفیت، برند ماست

از همان ابتدا سرمایه گذاری و شروع فعالیت، صداقت، درست کاری وکیفیت محتوایی را سر لوحه کارخویش قرار داده ایم و به جرئت میتوان بگوییم که "کیفیت برند ماست".

طراحی خلاقانه

88

نمونه کارها

49

فن آوری های مدرن

93

سرعت عمل

83

خدمات پس از فروش

98

مجوزهای ما

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.