سیستم امنیتی هوشمند در طی ده سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی تغییرات بسیار زیادی داشته‌است. تقریبا تمام سیستم‌های امنیتی در حال حاضر بدون سیم هستند اما همچنان برخی از سیستم‌های با‌ سیم نیز استفاده می‌کنند.

استفاده از سیستم امنیتی هوشمند به جای یک سیستم غیرهوشمند علاوه بر بالا بردن امنیت، ارزش مادی خانه را نیز بالاتر می‌برد.

هدف اصلی سیستم امنیتی حفاظت از اموال و افراد خانه می‌باشد. هر خانه‌ای ممکن است در معرض خطر‌هایی مثل دزدی، آتش‌سوزی و … قرار بگیرد.

سیستم امنیتی علاوه بر اینکه اقدامات لازم را برای رفع خطر به کار می گیرد، برای مثال اگر گاز نشتی داشته باشد سیستم تهویه هوا را روشن می‌کند تا گاز نشت کرده خارج شود، امکان مشاهده منزل ( مانیتورینگ) را به صورت دائم به شما می‌دهد.

این سیستم از ترکیبی از حسگر‌ها استفاده می‌کند که از طریق فرکانس‌های رادیویی یا سیم‌ها با یک هاب مرکزی ارتباط برقرار می‌کند که با اتصال به تلفن همراه قابل کنترل می‌باشد.

امروزه صاحبان ساختمان‌ها بیشتر از هر زمانی به فکر استفاده از تکنولوژی برای زندگی کارآمد و هوشمندتر هستند. محصولات متنوعی هم در این زمینه ارائه می‌شود که باید گفت هنگام ساخت بعضی از آن‌ها به مسائل امنیتی توجهی نشده است. بنابراین لازم است گام‌های مختلفی برای اطمینان از امنیت دستگاه‌های مختلف برداشته شود.

با استفاده از خدمات ارائه شده توسط موسسه رهنما می‌توانید از یک خانه هوشمند لذت ببرید و در عین حال هیچ نگرانی بابت مسائل امنیتی نداشته باشید. چرا که ما با به کارگیری تجهیزات مناسب و پروتکل‌های امن، برای تامین حداکثر امنیت خانه شما تلاش می‌کند.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.