اگر به صورت مستقیم از دیتاسنتر یا شرکت‌های دیگر، سرورهای اختصاصی یا مجازی تهیه کرده‌اید، می‌توانید تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی سرور را به متخصصان رهنما بسپارید. متخصصان پیش از هر کاری برای نصب سرور شما برنامه‌ای دقیق تهیه می‌کنند، سپس سرورها و سرویس‌ها را بر اساس همان برنامه‌ی زمان‌بندی شده نصب می‌کنند.

در دنیای سرورها حملات امنیتی بسیار زیاد است و تقریبا از لحظه‌ای که یک سرور آنلاین می‌شود حملات به آن آغاز می‌شود. به همین دلیل مهم است که پیکربندی امنیتی سرور با دقت انجام شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. متخصصان ما پس از راه‌اندازی سرور، بهینه‌سازی‌های امنیتی را روی سرور شما انجام می‌دهد.

زاگریو برای جلوگیری از مشکلاتی احتمالی، سرور را بلافاصله پس از نصب و پیکربندی امنیتی در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ بلکه ابتدا تمامی قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را بررسی کرده و در صورتی که نقصی مشاهده نشد، سرور را به شما تحویل می‌دهد. حتی اگر در آینده مشکلی برای سرور به وجود بیاید، که به خاطر نقص در مراحل نصب سرور بوده باشد، رهنما ضمن رفع ایراد پیش آمده، همواره به شما یاری میرساند.

راه اندازی Cloud، ابر خصوصی خود را به ما بسپارید.

یک نصب خوب توسط متخصصین دارای سابقه زحمات زیادی را از شما و مشتریانتان خواهد کاست.
راه اندازی ابرهای خصوصی، هیبرید عمومی، سازمانی و ابر انجمنی

پروتکل امنیتی

ما همواره در مقابل تهدیدات امنیتی به‌روز هستیم و می‌توانیم جدیدترین بسته‌های امنیتی را در محیط شما راه‌اندازی نمائیم.

نصب کلاستر شده

راه‌اندازی سرویس‌هایی با پایداری بالا (Load Balanced / Failover) تخصص ما در چند سال اخیر بوده است.

برنامه ریزی نصب

یک نصب برنامه‌ریزی شده خوب، دردسرهای آتی شما را بسیار کم می‌کند. ما می‌توانیم در تمام مراحل کار به شما مشاوره دهیم.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.