:دسته پروژه

توسعه، رشد، هوش مصنوعی

:تاریخ پروژه

05 دسامبر 2021

:آدرس پروژه

ایران ,اصفهان- دهاقان- فاز 1 شهرک IT

ساخت و راه اندازی اولین شهرک IT در کشور

در عصر ارتباطات استفاده بهینه از خطوط ارتباطی مخابراتی و علوم انفورماتیک و فن آوری اطلاعات یکی از بهترین روشها برای افزایش بهره وری و همچنین حرکت بسوی تمرکز زدایی و ایجاد شرایط کار و اشتغال برای مناطق فاقد امکانات میباشد.


لذا در طرحی که ارائه میشود از خطوط ارتباطی مخابراتی بعنوان بستر ارائه خدمات در زمینه علوم انفورماتیک و فن آوری های اطلاعات جهت ایجاد یک سیستم منظم و یکپارچه تولید و ارائه خدمات استفاده شده است و در نهایت آینده ای روشن بر اساس فن آوریهای روز دنیا ارائه میگردد.
همچنین در قالب این طرح سیستم خدمات و مدیریت از راه دور نیز به اختصار بیان شده که به کمک آن میتوان خلاء ناشی از عدم حضور در مراکز پرجمعیت را پر نموده و در کیفیت مدیریت و خدمات رسانی از راه دور گام موثری برداشت.

 

نصب و راه اندازی سرورها داخلی به منظور میزبانی (hosting)

حداقل نیاز به تاسیس مرکزی جهت پیاده سازی سایتها دسترسی آسان و سریع با سرعت مناسب به اینترنت میباشد که تحقق چنین امری با توجه به روشهای مختلف دسترسی از قبیل خطوی مخابراتی و فیبر نوری ویا تاسیسات ماهواره ای این حداقل را فراهم مینماید.

لذا در فاز دوم اجرا این طرح نصب سرورهای میزبان اینترنتی و پیاده سازی سایتهای عموم و خصوصی بر روی این سرورها پیش بینی گردیده و با اجرای فاز اول طرحی بستر مناسب اجرای این فاز به خودی خود فراهم میگردد.

 

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.