:نام مشتری

شرکت پخش مویرگی به پخش

:دسته پروژه

شبکه، نرم افزار

:آدرس پروژه

ایران ,تهران

کسب و کارهای ویزیت شده (تلفنی/حضوری و …) در این نرم افزار با مشخصات کامل اعم از نام تجاری کسب و کار، ادرس، تلفن، نام مدیر، پیگیری ها، تجهیز بودن ارگان به سخت افزار/نرم افزار، تعداد پرسنل، حیطه ی کاری و… ثبت می شود، سپس جهت پیگیری مجدد ویزیتور، تاریخ و ساعت پیگیری در نرم افزار ثبت می شود.

این نرم افزار در تاریخ و ساعت ثبت شده تمام مشخصات کسب و کار ثبت شده را به ویزیتور یادآوری می کند و ویزیتور طبق شرح کامل نوشته شده در نرم افزار پیگیری مجدد خود را انجام می دهد تا زمانی که محصول را به آن کسب و کار به فروش برساند ویا از لیست پیگیری مجدد حذف شود.

در این نرم افزار تمام فرایند ویزیت و پیگیری خط به خط ثبت و نگهداری می شود. از انجایی که تعداد کسب و کارهای ثبت شده در نرم افزار ممکن است به میلیون ها رکورد هم برسد اپراتوری که با این نرم افزار کار می کند به راحتی می تواند گزارش ساده ای از امور محول شده به وی در تاریخ و ساعت مشخص را مشاهده و طبق لیست دریافت شده امور پیگیری کسب و کارها را انجام دهد .

 

از آنجایی که در سیستم فروش هر شرکت، بدست آوردن مشتری و جذب و نگهداری آن از اساسی ترین امور شرکت می باشد این نرم افزار کمک می کند که در تاریخ و ساعت مقرر فروشنده تماس ویا قرار حضوری با خریدار خود را از دست ندهد و تمام فرایند اتفاق افتاده بین فروشنده و کسی که درآینده ممکن است خریدار محصول شود ثبت و نگهداری می شود.

این نرم افزار می تواند محتوا و گزارشی در اختیار فروشنده قرار دهد که بتواند بر اساس آن نوع محصول، کیفیت محصول و یا حتی بازار رقیب محصول، نیاز بازار را نیز شناسایی کند. علاوه بر آن یک نرم افزار نگهدارنده اطلاعات اشخاص و CRM نیز می باشد.

مشخصات کارشناس

در این قسمت میتوان مشاهده کرد که هر کارشناسی نسبت به مشتری جاری چه پیگیری هایی و چه اتفاقات روی داده است. در اینجا میتوان آلارم برای مشتریان مهم فعال کرد.

اضافه کردن مشتری

این قسمت مربوط اضافه کردن اطلاعات مشتری و همچنین ویرایش پیگیری های این مشتری می باشد.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.