:نام مشتری

شرکت حاسب ملی

:دسته پروژه

شبکه، نرم افزار

:آدرس پروژه

ایران ,اصفهان

مدیریت و کنترل سازمان بهمراه پنل CRM

به کمک این پلتفرم و ابزار و برنامه های کاربردی کمکی آن میتوان کلیه تجهیزات و لوزام را از طریق اینترنت به یک سرور مرکزی معرفی نمود و بوسیله تلفن همراه یا رایانه وضعیت فعلی آن را مشاهده و نسبت به مدیریت پرسنل درون یک سازمان اقدام کرد.

برقراری ارتباط صوتی،تصویری و متنی با مخاطبین که میتوانند عامه مردم خدمات گیرنده باشند یا دانش آموز ودانشجو و رفع مشکلات و ارائه خدمات و پشتیبانی و یا آموزش نرم افزارهای رایانه ای از طریق اتصال به شبکه محلی یا اینترنت.

ارائه خدمات نرم افزاری و آموزش موردنیاز هرچه سریعتر وبا حداقل هزینه بدون نیاز به حضور فیزیکی برقراری شبکه مجازی بین سیستم کاربر و کارشناسان خدمات جهت دستیابی به امکانات یک شبکه محلی نمایش مشخصات و اطلاعات ثبت شده کاربر در سرورهای مرکز خدماتی برای پرسنل خدمات دهنده در هنگام تماس یا برقراری ارتباط و همچنین ثبت و رکورد خدمات ارائه شده به کاربر تاکنون، جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و دقیقتر به کاربر ارتباط متنی، تصویری و صوتی کاربران با کارشناسان قابلیت انتقال فایل بین سیستمهای کاربران و کارشناسان قابلیت ارسال تصویر مانیتور هر سیستم برای کارشناسان ارتباط همزمان یک یا چندکاربر به یک یا چند کارشناس ارجاع هر کاربر به کارشناس مربوطه طبق توانایی کارشناس عدم نیاز حضور کارشناس در محل خدمات و انجام تنظیمات شبکه داخلی کاربران بدون نیاز به ارسال سرور به شرکت خدمات دهند.

 

این محصول برپایه دانش فنی تکنولوژی شبکه و استفاده از جدیدترین متدهای این دانش، پایه ریزی شده و به لحاظ استفاده از ساختارهای پیچیده شبکه های اینترنتی و انتقال تصویر در زمان اندک و امکان استفاده از کلاینتها در زمان ترافیک سرور از دانش و فنون نوآورانه خاصی استفاده میکند.

پنل کاربران

این قسمت مربوط به کاربران آنلاین و مشتریان متصل میباشد. در اینجا توسط مدیر میتوان کاربران را نظارت کرد و هریک از کاربران قابلیت VOIP و CHAT را دارا هستند.

پنل درخواست مشتریان CRM

این قسمت مربوط به مشتریان است. در اینجا شرح خدمات، مشخصات مشتری، شهر و حتی بدهی آن را میتوان مشاهده کرد.

پنل چت

در این قسمت کلیه امکانات نظیر، چت، VOIP، ترانسفر فایل، مشاهده دسکتاپ و امکانات مدیریتی دیگر را میتوان مشاهده کرد.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.