:دسته پروژه

طراحی، توسعه، الکترونیک، هوش مصنوعی

:آدرس پروژه

ایران ,تهران

سیستم دزدگیر و مدیریت محل کار یا منزل

به کمک این پلتفرم ، ابزار و برنامه های کاربردی کمکی آن میتوان کلیه تجهیزات و لوزام را از طریق اینترنت به یک سرور مرکزی معرفی نمود و بوسیله تلفن همراه یا رایانه وضعیت فعلی آن را مشاهده و نسبت به خاموش و روش و یا تغییر در تنظیمات آن اقدام کرد.

به کمک سنسورهایی که بصورت اختیاری بر روی ره آلارک نصب میشود میتوان اطلاعات جامعی از تشخیص حرکت، کنترل دوربین ، باز و بسته شدن درب ها ، قطع و وصل شدن برق و… دریافت نمود و نسبت به ارسال فرمان به دستگاههای مربوط جهت تنظیم دستی یا هوشمند آنها اقدام نمود.

همچنین بوسیله یک برنامه کاربردی که بر روی یک گوشی همراه نصب میشود و در محل تجهیزات قرار میگیرد تصویر آنلاین آنرا مشاهده کرد و یا از کلیه ابزار گوشی همراه از قبیل مجاورت سنج ، جی پی اس ،  شتاب سنج و میکرفون اطلاعات مورد نیاز را از گوشی مورد نظر دریافت نمود.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.