طراحی شبکه کامپیوتری یکی از جذاب‌ترین، اما چالش‌برانگیزترین وظایفی است که معماران، مهندسان شبکه و کارشناس زیرساخت شبکه با آن روبرو هستند، زیرا همه شرکت‌های فعال در حوزه کسب‌وکار خواهان شبکه‌ای پایدار، پر سرعت و با کیفیت هستند.

خوشبختانه در چند سال اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه سخت‌افزار به وجود آمده و تجهیزات شبکه‌ پیشرفت‌های قابل قبولی داشته‌اند، به‌طوری که امروزه سوییچ‌ها و سرورها با ارایه طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های کاربردی و مدیریتی بخش مهمی از مسئولیت‌های یک سرپرست شبکه را بر عهده گرفته‌اند. کافی است به قابلیت‌هایی که سرور پرولیانت dl380 Gen10 ارایه می‌کند نگاهی داشته باشید تا ببینید hp با طراحی یک سرور منحصر به فرد چه ویژگی‌های کاربردی خوبی در اختیار سرپرستان شبکه قرار داده است.

اگر میخواهید در کسب و کار خود پیشرفت کنید، لازم است به فکر راه اندازی شبکه در جهت رونق شغل خود باشید تا از مزایای آن بهره مند شوید.
بدون شک هرکسی قادر به نصب یک شبکه‌ی موفق نیست، بنابراین کار را باید به کاردان بسپارید. خدمات یک موسسه باتجربه در حوزه نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری میتواند نیاز شما به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد. شرکت رهنما مفتخر است با داشتن بهترین متخصصان شبکه‌های کامپیوتری در همه‌ی حوزه‌ها مانند امنیت شبکه، مانیتورینگ شبکه و… بهترین و کامل‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

موسسه رهنما بر اساس اهداف و رسالت ملی و دینی خود و بر اساس تولیدات روز دنیا و استفاده از فن آوری پیشرفته رایانه ای ضمن طراحی، اجرا و تولید محصولات الکترونیکی، که تخصص موسسه محسوب می گردد در زمینه های خدماتی نظیر طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای، ارائه تمامی خدمات حسابداری رایانه ای و طراحی وب سایت های اینترنتی نیز فعال می باشد.

مجوز ما

logo-samandehi

تمام حق نشر محفوظ شرکت رهنما فناور دوران میباشد.